przewiń w dół
 

O nas

W ramach marki GEO/opegieka oferujemy usługi geodezyjne i kartograficzne. Nasz zespół tworzą głównie specjaliści z wieloletnim doświadczeniem oraz posiadający państwowe uprawnienia geodezyjne.
Czytaj więcej
 

Technologie

W codziennej pracy wykorzystujemy najbardziej popularne systemy informatyczne i urządzenia pomiarowe od wiodących producentów. Jesteśmy w stanie pracować nad wieloma projektami jednocześnie, gwarantując wysoką jakość usług.
Czytaj więcej
 

Projekty

Od lat realizujemy zamówienia dla podmiotów administracji publicznej oraz firm z sektora prywatnego. Dziesiątki tysięcy przetworzonych operatów, wykonane modernizacje ewidencji gruntów i budynków (EGIB) dla kilkudziesięciu powiatów, setki wykonanych podziałów nieruchomości pod drogi i koleje, tysiące hektarów map do celów projektowych, miliony zeskanowanych dokumentów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (PZGIK) – to nasza wizytówka.
Czytaj więcej

Nasze usługi

Geodezja – kartografia / Skala działalności: ogólnopolska

Jesteśmy częścią spółki OPEGIEKA i jako marka GEO/opegieka odpowiadamy za działalność geodezyjną i kartograficzną, obejmującą cyfryzację zasobów mapowych, tworzenie, aktualizowanie i kontrolowanie baz danych przestrzennych oraz wykonywanie pomiarów terenowych.

Sprawdź ofertę

Zaufali nam

Zadowolenie Klientów motywuje nas do dostarczania usług najwyższej jakości i staramy się, aby każdy z nich dobrze wspominał współpracę z OPEGIEKA. Do tej pory zaufało nam wiele znakomitych organizacji.

OPEGIEKA Sp. z o.o.

Aleja Tysiąclecia 11

82-300 Elbląg

tel. +48 (55) 237 60 00

fax +48 (55) 237 60 01

Adres e-mail:

geo@opegieka.pl