O nas

Stanowimy jedną z czterech marek, działających w ramach firmy OPEGIEKA.

Odpowiednie wykorzystanie potencjału marek GEO, IT, SKY, LAB oraz wewnętrzna współpraca sprawiają, że możemy realizować złożone, interdyscyplinarne projekty z zakresu geospatial intelligence.

Poznaj inne marki opegieka
 

Zespół

Nasz zespół tworzy kilkudziesięciu specjalistów, posiadających państwowe uprawnienia geodezyjne oraz ukończone szkolenia z obsługi systemów geodezyjnych działających w ośrodkach dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej (ODGIK). Posiadamy wiedzę, kompetencje i doświadczenie, a w swojej pracy stawiamy na jakość. To dlatego dostarczamy produkty i usługi o najwyższym standardzie.
 

Tradycja

W OPEGIEKA jesteśmy marką o najdłuższej tradycji. Od początku swojego istnienia firma mocno skupiała się na inwestowaniu w nowoczesną geodezję. Wieloletnia obecność na rynku w połączeniu z podejściem ukierunkowanym na ciągły rozwój kompetencji i technologii pozwala nam z powodzeniem realizować zróżnicowane projekty geomatyczne.
 

Badania i rozwój

Realizując standardowe prace, staramy się szukać nietypowych rozwiązań i wdrażać nowatorskie pomysły. Funkcjonujemy jako firma posiadająca status centrum badawczo-rozwojowego, która chce aktywnie uczestniczyć w przekształcaniu branży geoinformatycznej. Właśnie dlatego skupiamy się na wprowadzaniu i stosowaniu innowacyjnych rozwiązań w swojej pracy.

Technologie

 

Odbiorniki GNSS R2 Trimble - odbiorniki dwuczęstotliwościowe, pracujące w systemach: GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou i QZSS.

 

Odbiorniki GNSS A20 FOIF - odbiorniki dwuczęstotliwościowe, pracujące w systemach: GPS, GLONASS.

 

Odbiorniki GNSS Promark 500 - odbiorniki dwuczęstotliwościowe, pracujące w systemie GPS.

 

Odbiorniki GNSS R8 Trimble - odbiorniki dwuczęstotliwościowe, pracujące w systemach: GPS, GLONASS.

 

Niwelatory do niwelacji geometrycznej Sokkia SDL 30

 

Niwelatory do niwelacji geometrycznej Sokkia Sprinter 250M

 

Niwelatory do niwelacji technicznej Sokkia SDL 50

 

Bezlustrowe tachimetry elektroniczne Leica TCR 803 Power – umożliwiają precyzyjne pomiary geodezyjne oraz pomiary przemieszczeń i odkształceń elementów budowlanych.

 

Systemy Geoinfo, Ewmapa, Microstation, FME, Ewopis, Ośrodek, Bank Osnów, C-geo.

OPEGIEKA Sp. z o.o.

Aleja Tysiąclecia 11

82-300 Elbląg

tel. +48 (55) 237 60 00

fax +48 (55) 237 60 01

Adres e-mail:

geo@opegieka.pl